09183752529

استاندار کردستان


استاندار کردستان تأکید کردفراهم‌کردن شرایط بهره‌برداری لازم از آب سدهای کردستان برای بخش کشاورزیاستاندار کردستان فراهم‌کردن شرایط بهره‌برداری لازم از آب سدهای این استان برای بخش کشاورزی را مهم دانست و بر انجام آن از سوی متولیان امر تاکید کرد.به گزارش خبرگزاری فارساز سنندج به نقل از روابط عمومیاستانداری کردستان،علیرضا شهبازی در جمع نمایند‌گان نظام صنفی کشاورزان استان کردستان در سنندج اظهار کرد: درخط مشی و نحوه مدیریتی ما فخرفروشی معنایی ندارد و با مدیران دستگاه‌هایی که چنین اتفاقی در آنها رخ دهد به طور قاطعانه برخورد می‌شود.

وی با انتقاد شدید از برخورد مدیران و کارشناسان ادارات و بانک‌های شهرستان‌ها و بخش‌ها با کشاورزان افزود: در صورت مشاهده برخورد نامناسب در مقابل ارباب رجوع، با مدیر آن دستگاه به شدت برخورد می‌شود.

وی در ادامه به وضعیت کشاورزی در استان کردستان پرداخت و گفت: موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی استان وجود زمین‌های حاصل‌خیز و استعدادهای درخشان بخش کشاورزی در استان شرایط را برای رونق هرچه بیشتر این حوزه فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: به منظور تقویت و توسعه این بخش همه دستگاه‌های اجرایی سطح استان به ویژه متولیان بخش کشاورزی باید با تمام توان و به کارگیری همه امکانات شرایط را برای حمایت از کشاورزان فراهم کنند.

استاندار کردستان با بیان اینکه کشاورزان کردستانی در کمال صداقت، یک‌رویی برای خدمت به جامعه و کمک به تولید داخلی با تلاش می‌کنند، تصریح کرد: بنابراین همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این حوزه باید با نهایت احترام در برخورد به این افراد، کار آنها را پیگیری کنند.

شهبازی تاکید کرد: فرمانداران و بخشداران سطح استان موظفند با نهایت احترام کشاورزان و نمایندگان آنها را در نظام صنفی کشاورزان بپذیرند و در راستای رفع مشکلات آنها در ادارات و بانک‌های سطح شهرستان و بخش‌ها شخصا پیگیری کنند.

استاندار کردستان با اشاره به اهمیت موضوع رفع مسایل و مشکلات حوزه کشاورزی استان، دستور تشکیل شورای نظام صنفی کشاورزان کردستان را صادر کرد و گفت: برای انجام کارهای این شورا به صورت مستمر هر ماه یک جلسه در استان با حضور خودشان برگزار شود و نمایندگان نظام صنفی کشاورزان در شورای اداری شهرستان‌ها و رئیس نظام صنفی کشاورزان استان نیز برای برقراری ارتباط با سایر دستگاه‌های اجرایی در جلسه‌های شورای اداری حضور داشته باشند.

وی بیان کرد: فرمانداران و بخشداران با همکاری نیروی انتظامی موظفند نسبت به برخورد با سارقان وسایل کشاورزان منطقه تلاش کنند و کشاورزان و مردم منطقه نیز در حذف این مشکل نهایت همکاری را داشته باشند.

استاندار کردستان گسترش بیمه محصولات کشاورزی، تلاش برای تجهیز کردن امکانات کشاورزی، اعمال تخفیف ویژه اعضای نظام صنفی کشاورزان استان در تعیین قیمت بهاء برق کشاورزی ضروری خواند و بر آن تأکید کرد.

وی فراهم‌کردن شرایط بهره‌برداری لازم از آب سدهای استان برای بخش کشاورزی را مهم دانست و بر انجام آن از سوی متولیان امر تاکید کرد و بیان کرد: با اتمام طرح‌های در دست اقدام بخش سدسازی و انتقال شبکه آب به زمین‌های حاصلخیز شرق استان، کشاورزی منطقه آینده روشنی دارد.

استاندار کردستان افزود: با توجه به مرزی‌بودن استان مسئولان حوزه اقتصاد باید شرایط صادرات محصولات کشاورزی و طیور را از مرزهای استان در اولویت کارهای خود قرار دهند.

شهبازی بیمه‌کردن همه کشاورزان اعم از کارفرمایان و کارگران از سوی تامین اجتماعی را یکی از خواسته‌های دولت و کشاورزان دانست و بر تحقق این مهم از سوی شورای نظام صنفی کشاورزان تاکید کرد.آمار بازدیدکنندگان سایت

3033184
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
9181
20363
69478
2814101
393502
312909
3033184

آی‌پی شما: 54.167.29.208
امروز: چهارشنب، 02 اسفند 1396 - ساعت: 11:12:44

درباره ما

مدیر سایت: عبدالله فرجی

ایران - کردستان

09183752529

تلگرام مدیریت

admin@nsk-kurdistan.com

abdollahfaraji35@yahoo.com

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page