09183752529

انتقاد شدید استاندار از برخورد نامناسب بعضی از ادارات با کشاورزان

کشاورزان تحت پوشش بیمه قرار گیرند/انتقاد شدید از برخورد نامناسب بعضی از ادارات با کشاورزان

کُردتودی:استاندار کردستان تحت پوشش قرار دادن همه کشاورزان اعم از کارفرمایان و کارگران را از سوی تامین اجتماعی یکی از خواسته های دولت و کشاورزان دانست و بر تحقق این مهم از سوی شورای نظام صنفی کشاورزان تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار کُردتودی،علیرضا شهبازی در جمع نمایندگان نظام صنفی کشاورزان استان کردستان اظهار داشت: موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی استان، وجود زمین های حاصلخیز و استعدادهای درخشان بخش کشاورزی شرایط را برای رونق بخشیدن این حوزه مهم مهیا کرده است.
وی افزود: کشاورزان کردستانی در کمال صداقت، یک رویی مظلومانه و بی صدا باهمت برای خدمت به جامعه و کمک به تولید داخلی زحمت می کشند، بنابراین همه مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط با این حوزه باید با نهایت احترام دربرخورد به این افراد، کار آنها را پیگیری کنند.
استاندار کردستان ادامه داد: همه دستگاه های اجرایی سطح استان به ویژه متولیان بخش کشاورزی باید با تمام توان و بکارگیری همه امکانات استان شرایط را برای حمایت از کشاورزان فراهم کنند.
وی با انتقاد شدید از برخورد مدیران و کارشناسان ادارات و بانک های شهرستان ها و بخش ها با کشاورزان بیان کرد: در خط مشی و نحوی مدیریتی ما، فخر فروشی از سوی مدیران و کارشناسان دستگاه های استان هیچ معنایی نداشته و ندارد، در صورت مشاهده آن در مقابل ارباب رجوع با مدیر آن دستگاه به شدت برخورد می شود.
استاندار کردستان با اشاره به اهمیت موضوع رفع مسایل و مشکلات حوزه کشاورزی استان، دستور تشکیل شورای نظام صنفی کشاورزان کردستان را صادر کرد و گفت: برای انجام کارهای این شورا به صورت مستمر هر ماه یک جلسه در استان با حضور خودشان برگزار شود و نمایندگان نظام صنفی کشاورزان در شورای اداری شهرستان ها و رئیس نظام صنفی کشاورزان استان نیز برای برقراری ارتباط با سایر دستگاه های اجرایی در جلسه های شورای اداری حضور داشته باشند.

شهبازی افزود: فرمانداران و بخشداران با همکاری نیروی انتظامی موظفند نسبت به برخورد با سارقان وسایل کشاورزان منطقه تلاش کنند و کشاورزان و مردم منطقه نیز در حذف این مشکل نهایت همکاری را داشته باشند.
وی بر گسترش بیمه محصولات کشاورزی، تلاش برای تجهیز کردن امکانات کشاورزی و اعمال تخفبف ویژه اعضای نظام صنفی کشاورزان استان در تعیین قیمت بهاء برق کشاورزی را ضروری دانست و برآن تاکید کرد.
استاندار کردستان فراهم کردن شرایط بهره برداری لازم از آب سدهای استان برای بخش کشاورزی را مهم دانست و بر انجام آن از سوی متولیان امر تاکید کرد و اظهار داشت: با اتمام طرح های در دست اقدام بخش سد سازی و انتقال شبکه آب به زمین های حاصلخیز شرق استان، کشاورزی منطقه آینده روشنی دارد.
شهبازی ادامه داد: با توجه به مرزی بودن استان، مسئولان حوزه اقتصاد باید شرایط صادرات محصولات کشاورزی و طیور را از مرزهای استان در اولویت کارهای خود قرار دهند.
وی بیمه کردن همه کشاورزان اعم از کارفرمایان و کارگران را از سوی تامین اجتماعی یکی از خواسته های دولت و کشاورزان دانست و بر تحقق این مهم از سوی نظام صنفی کشاورزی تاکید کرد.

آمار بازدیدکنندگان سایت

2540488
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
7044
9216
16260
2451308
213715
521339
2540488

آی‌پی شما: 54.91.16.95
امروز: دوشنبه، 02 بهمن 1396 - ساعت: 18:11:21

درباره ما

مدیر سایت: عبدالله فرجی

ایران - کردستان

09183752529

تلگرام مدیریت

admin@nsk-kurdistan.com

abdollahfaraji35@yahoo.com

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page