09183752529

باران باش و ببار،مپرس کاسه های خالی از آن کیست.

                                                              
به نام آنکه عشق را آفریدسلام بر آنانکه عاشق شدند و عشق ورزیدن را با زندگی خود عجین کردند،بر آنانکه برای روشنایی میسوزند تا بسازند.....برآنانکه با مهربانی و سکوت به عشق پرپرواز دادند و بذر انسانیت را سخاوتمندانه میکارند و چون چشمه زلال کوهساران بیدریغ جاری میشوند، تا همه جا پر از شعور و معرفت گردد.بر آنانکه چون درختان تواضع و فروتنی را آموختند و زمان را برای معنا بخشیدن به زندگی ارزشمند کردند.

بر آنانکه چون کبوتران سفید بر بال اندیشه ها پرواز میکنند و چشمه جوشان امیدهای به کویر نشسته میشوند و لطف و ایثارشان چون نگینی در انگشت وجدانشان خواهد درخشید.

سروران ارجمند: بر کسی پوشیده نیست که کشاورزی یک بخش مهم در اقتصاد هر کشور ی است و کشاورزان از زحمتکش ترین و بی آلایش ترین اقشار جامعه هستند که با کمترین امکانات و تحمل رنج و مشقت فراوان در گرمای تابستان و سرمای زمستان در راستای تولید وتامین غذای سالم جامعه بی وقفه تلاش میکنند.هر سفره ای گشوده خواهد شد بویی از رنج و یادی از کشاورزان را در ذهن تداعی خواهد کرد. دولت جمهوری اسلامی و متولیان این بخش با همت والای خود و صرف هزینه های سنگین خدمات بسیار شایسته و درخور تقدیری در جهت ارتقاء این بخش انجام داده است و جامعه کشاورزی کاملا بر این امر واقف است.

با وجود این همه تلاش ها، کشاورزی در منطقه ما با موانع و مشکلاتی روبرو است و ما بر این باوریم دولت به تنهای قادر به رفع مشکلات کشاورزان نیست. رفع موانع و مشکلات بخش کشاورزی مستلزم مشارکت جدی و گسترده مردم است و پیش شرط لازم برای حرکت بسوی توسعه پایدار فرهنگسازی و توسعه منابع انسانی است. در این راستا و در جهت تحقق عملی هر چه بیشتر اصل 44 قانون اساسی با تصویب آیین نامه نظام صنفی کشاورزی از طرف هئیت محترم دولت و ابلاغیه 20/03/87 معاون اول رئیس جمهور ، نظام صنفی کشاورزی بعنوان یک ابزار موثر و کارآمد بمثابه پل ارتباطی بین دولت و کشاورزان شکل گرفت، تا نقطه عطفی در مشارکت جمعی به عنوان پایه و اساس تحولات درعرصه های مختلف اقتصادی را نوید دهد.

نظام صنفی کشاورزی تشکیلاتیست غیر سیاسی و غیر انتفاعی که بمنظمور ساماندهی،سازماندهی و هویت بخشیدن و هماهنگ کردن کشاورزان و امکان حمایت مشروع و قانونی وصنفی کلیه بهره برداران در همه مراحل برنامه های توسعه شامل برنامه ریزی تصمیم گیری ، اجرا،نظارت ، ارزشیابی ، وسعه ظرفیت ها و فرصت های شغلی ،دریافت وام ،تسهیلات اعتباری ، بهبود شرایط تولید وفروش ،حذف دست واسطه گران و دلالان ، صادرات محصولات و فرآورده های کشاورزی ، بیمه تامین اجتماعی برای تمام اعضا.

نظام صنفی در بخشهای مختلف دامپروری ،شیلات ، منابع طبیعی ، تولیدات باغی ، زراعی ، صنایع تبدیلی و تکمیلی ، مکانیزاسیون ، مجموعا برای بیش از 300 شغل تعریف شده پروانه فعالیت صادر میکند.

پروانه های نظام صنفی کشاورزی طبق قانون و مصوبات هئیت محترم دولت دارای اعتبار و و جاهت قانونی و قابل ارائه در کلیه ادارات و مراجع قضایی،موسسات و بانک هاست

یکی از برکات مهم نظام صنفی علاوه بر ساماندهی و سازماندهی و هویت بخشیدن تحت پوشش قرارگرفتن بیمه تامین اجتماعی با معافیت سهم کارفرمایی تا 5 نفر مصوبه 15/02/1390 مجلس شورای اسلامی و تصویب نامه هئیت وزیران موضوع آئین نامه اجرایی بند 100 قانون بودجه سال 90 کل کشور به تاریخ 06/07/90 که کلیه مصوبات و بخش نامه ها به ادارات زیربط ارسال گردیده، امید است که با همت وتلاش مسئولین و پیگیری های نظام صنفی کشاورزی کشاورزان محق ما هرچه زودتر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرند.

ما بعنوان نظام صنفی کشاورزی ،به امید خدا و لطف و عنایت هرچه بیشتر دولت محترم و حمایت همه جانبه شما نماینده محترم و بزرگوار مجلس شورای اسلامی می خواهیم جاده ای باشیم، اگر نتوانستیم کوره راهی باشیم در جهت اجرای کامل مصوبات هئیت محترم دولت و مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق حقوق مشروع و قانونی و بر حق کشاورزان .نظام صنفی کشاورزی بر این اساس معتقد و پایبند است که اقتصاد موفق مستلزم احترام به ارزشهاست،محور این اقتصاد را مجموعه ارزشهای اخلاقی،فرهنگ ،تمدن و ایثار تشکیل میدهدو در بطن این اعتقاد درک کرده ایم که زندگی انباشتن واندوختن حرف نیست ،بلکه ایجاد یک روح بزرگ و یک نگرش مثبت و احترام آمیز است به دنیای بیکران نعمتهای خداوند و جامعه بشریت و کرامت انسانها.

درک کرده ایم که ماهیت عشق آدمی به خدا همپایه عشق او به انسانهاست و ارزش انسان به تاثیری است که در قلب ها و محیط بر جا میگذارد.

بر این اساس ما با اهدافی خیرخواهانه و بشردوستانه و بدون هیچگونه توقع و چشمداشت شخصی در راستای منافع مشروع و قانونی کشاورزان همگام با سیاستهای دولت گام برمیداریم، اما بدون امکانات و فاقد اهرم های لازم هستیم و هنوز با آن وجاهت قانونی تعریف شده که مصوب هئیت محترم دولت و مجلس شورای اسلامی است خیلی فاصله داریم.

با وجود این ما کشاورزان مثل گندم رنج اسیاب را برای تداوم زندگی به جان خریداریم و با تمام وجود هر چه در توان داریم در طبق اخلاص خواهیم گذاشت و در راه توسعه بخش کشاورزی و تولید ملی و تامین غذای سالم جامعه از جان ودل مایه خواهیم گذاشت و عصاره رنج و تلاش خود را به پای چرخه های اقتصاد مملکت خواهیم ریخت.

سحرگاهان ستاره ها را بدرقه خواهیم کرد و در گرمای ظهر چون گل آفتابگردان در برابر نور زانو خواهیم زد و با گلدسته ای از زیباترین کلام عشق به پیشواز توسعه پایدار و اقتدار ملی خواهیم رفت زیرا میدانیم حیات و زندگی، صنعت و تکنولوژی،علم و پیشرفت ....بدون تامین غذای سالم غیر ممکن است.

از همه مسئولین و دولتمردان بزرگواری که برای خدمت به مردم کمر همت بسته اند استدعا داریم که با نگاهی ویژه به این قشر زحمتکش و بی ادعا،به هر نحوه ممکن ما را یاری دهند، ما با حمایت همه جانبه دولت و شما بزرگواران سکوی افتخار خواهیم ساخت و مدال زرین سرافرازی را برگردن خدمتگذاران خواهیم آویخت.

بدون شک خدمات شایسته شما چون نگینی بر بلندای کوه های کردستان خواهد درخشید. و چشمان بیدار تاریخ ابدیت را برای خدمتگذاران ترسیم خواهد کرد.

بگذار نامتان در قلبما و کلامتان در خون رگهایمان ،چون آب چشمه زلال کوهساران در مزارع و باغات جاری شود، تا درختان شکوفا شوند و با شکوفه هایشان شکوهمندیت را پاسخ دهند.

بگذار حمایتت چون درختان،ریشه در خاک پر بار و پر سایه مظهر تواضع و آرامش باشد.

نسیمی باش، دست مبارکی باش و نوازش کن،شاید فردا دیر باشد از همین امروز شروع کن،لطف امروز شما توشه فردای شماست.

شمع باش تا پروانه های شیدا دورت بگردند و با کمال میل در آتش عشقت بسوزند.

با مهربانی بنگر،با چشم دل بنگر.

در کرانه بیکران عشق،از چشم مجنون به لیلی بنگر.

دستهای پینه بسته کشاورزان زحمتکش را به خاطر سفره های رنگین و بوی نان تازه با مرهمی از لطف و عنایت خود تیمار کنید.

آنانکه به زندگی دیگران نور هدیه می دهند روزی خورشید خواهند شد.

با نهایت احترام

عبدالله فرجی
رئیس نظام صنفی کشاورزی استان کردستان و عضو شورای مرکزی نظام صنفی کشاورزی کشور

 

 

آمار بازدیدکنندگان سایت

3033233
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
9230
20363
69527
2814101
393551
312909
3033233

آی‌پی شما: 54.167.29.208
امروز: چهارشنب، 02 اسفند 1396 - ساعت: 11:12:29

درباره ما

مدیر سایت: عبدالله فرجی

ایران - کردستان

09183752529

تلگرام مدیریت

admin@nsk-kurdistan.com

abdollahfaraji35@yahoo.com

تنظیمات فریم ورک

رنگ پیش فرض قالب را انتخاب نمایید:

فونت گوگل

منو فونت
بدنه فونت
عنوان فونت

بدنه

رنگ پس زمینه
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

عنوان وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

منو وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

وراپر اصلی

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

درج وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه

دکمه وراپر

رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
رنگ پس زمینه
عنوان ماژول ها
کد رنگ
لینک رنگ ها
تصویر پس زمینه
 
Top of Page